MÖBLER / Soffor / Soffa 5806043
nr 580 6043
Soffa
4 delar Funkis, brun klädsel, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2009
kl 18:26:23
21/4 23:03:58
27 apr
TEMA 20- & 30-tal
Typiskt för funkismöbler är avsaknaden av onödiga detaljer.
Läs mer om TEMA 20- & 30-tal